Sonecco Art & Design

Dom Sztuki Sonecco Art, to unikatowe i oryginalne kompozycje. Powstają w pracowniach, w których szczególną uwagę poświęca się twórczej ekspresji. To niepowtarzalny charakter form i nurt ekologii zamknięty w naturalnych surowcach. W Sonecco znajdują się bardzo różnorodne prace. Od obrazów przestrzennych do eksperymentów z formą betonową i gliną, drewnem, skałą i stabilizowaną roślinnością.

Niezależnie czy są to projekty unikatowe lub krótkie limitowane edycje, wszystkie wykonane są ręcznie przez artystów i projektantów, współpracujących z Sonecco Art & Design. Bez względu na to, jakie wnętrza lubisz, nasze kreatywne projekty nadadzą każdej przestrzeni niepowtarzalny styl. Artystyczna oprawa dla Twojego domu, którą oferujemy w naszej galerii, z całą pewnością doda wielu walorów aranżacyjnych i estetycznych.

Sonecco Art & Design, to również Złote Kolekcje, oferta dedykowana do luksusowych wnętrz. To wyjątkowe i unikatowe prace zdobione złotem, srebrem, platyną czy szlachetnym kamieniami. Każda praca posiada certyfikat autentyczności i niepowtarzalności, jest jedyna w swojej formie.

Dom Sztuki Sonecco Art Design -logo grafika