Kontakt | formularz

Kontakt z Sonecco Art & Design – Skontaktuj się z nami, aby dokonać zakupu jednorazowego lub nawiązać współpracę! Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Istnieje możliwośc zamówienia indywidualnych projektów. Do zamówienia powyżej 5 tys. złotych, ostateczną cenę, ustalamy w drodze indywidualnych negocjacji, optymalną dla obu stron.

Dom Sztuki Sonecco Art, to unikatowe i oryginalne kompozycje. Niepowtarzalny charakter form i nurt ekologii zamknięty w naturalnych surowcach. Artystyczna oprawa dla Twojego domu, którą oferujemy w naszej galerii, z całą pewnością doda wielu walorów aranżacyjnych i estetycznych.

Czas realizacji zamówienia i koszt dostawy.

Wysyłka tylko w dni robocze (poniedziałek-piątek). Dokładamy wszelkich starań, by paczka z zamówieniem dotarła do Ciebie jak najszybciej. W dni robocze wysyłamy paczki nawet w ten sam dzień, w którym złożysz zamówienie. Jest to możliwe, jeśłi nie ma wątpliwości co do adresu oraz samego zamówienia.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2-3 dni roboczych. Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 3) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Dla wszystkich zamówień na terenie Polski, wysyłka jest darmowa.

ADRES

United Kingdom

Office 1744 182-184 High Street North,
East Ham, London E6 2JA

BIURO POLSKA

Poland

Augustyna Szamarzewskiego 31/19
60-551 Poznań, Poland

OTWARTE

Poniedziałek – Piątek: 11 do 17
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne